Producenci
Defender Klawiatura mechaniczna CAIRON GK-081 podświetlenie RGB Czarna
Opis
KLAWIATURA DEFENDER CAIRON GK-081 MECHANIC OUTEMU RED. Mechaniczna klawiatura gamingowa. Ultrakompaktowa klawiatura mechaniczna z liniowymi czerwonymi przełącznikami. Klawiatura ta, posiadająca wodoodporną konstrukcją i konfigurowalne tęczowe podświetlenie, umożliwia również wymianę przełączników na inny rodzaj przełączników OUTEMU.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.55 kg |