Producenci
Defender Klawiatura mechaniczna CLEIKOS GK-135 podświetlenie LED Czarna
Opis
KLAWIATURA DEFENDER CLEIKOS GK-135 MECHANIC BT OUTEMU BROWN. Mechaniczna klawiatura gamingowa. Ultra cienka klawiatura mechaniczna z niskoprofilowymi brązowymi przełącznikami OUTEMU z regulowanym podświetleniem RGB. Model ten posiada 3 tryby połączenia: przewodowy, tryb bezprzewodowy Bluetooth (bez adaptera), bezprzewodowe połączenie radiowe 2,4 GHz (poprzez adapter USB)
Dane techniczne
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 12.40 x 2.36 x 35.40 cm Rozmiary opakowania jednostkowego - 16.70 x 4.00 x 39.50 cm |
| Waga | 0.56 kg |