Producenci
Defender Klawiatura mechaniczna MIRAX GK-352 podświetlenie RGB Czarna
Opis
Klawiatura Defender Mirax Gk-352 Mechanic Outemu Blue. Mechaniczna klawiatura gamingowa. Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna z klikalnymi przełącznikami OUTEMU Blue i regulowanym podświetleniem RGB. Klawiatura ma niezawodną konstrukcję odporną na wilgoć. Obsługa technologii Anti Ghost dla wszystkich klawiszy i blokowanie klawisza Win podczas gry. W komplecie znajdują się ściągacze do nasadek klawiszy i przełączników.
Dane techniczne
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.05 kg |