Producenci
Defender Klawiatura mechaniczna Reborn GK-165DL
Opis
Klawiatura DEFENDER REBORN GK-165DL mechaniczna LED RAINBOW
Tęczowe podświetlenie
Podświetlane przyciski i symbole
Technologia Double Injection - symbole wycięte w klawiszach
Gorące przyciski szybkiego dostępu do aplikacji biurowych, multimedialnych i internetowych
Blokowanie klawisza WIN podczas gry
3-poziomowo regulowana jasność podświetlenia
Funkcja Anti-ghost
Regulacja podświetlenia FN+ strzałki prawo/lewo
9 trybów dynamicznego podświetlenia
Kombinacje klawiszy "Fn+Ins".
Podpórka pod nadgarstek mocowana na magnesach
Dane techniczne
| Model | Reborn GK-165DL |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Client |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Mobile |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 13.4 x 3.6 x 43.6 cm |
| Waga | 0.99 kg |
| Pozostałe parametry |
|