Producenci
Defender Klawiatura mechaniczna VEXX GK-084 podświetlenie RGB Biała
Opis
KLAWIATURA DEFENDER VEXX GK-084 MECHANIC OUTEMU RED. Mechaniczna klawiatura gamingowa. Stylowa, kompaktowa klawiatura mechaniczna z czerwonymi przełącznikami liniowymi OUTEMU. Pomimo niewielkich rozmiarów, klawiatura posiada wszystkie niezbędne funkcje przydatne graczom. Klawiatura jest wyposażona w dodatkowy zestaw nakładek na klawisze umożliwiających personalizację.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.54 kg |