Producenci
Defender Mikrofon Pitch GMC 200 LED Streaming 3,5 mm jack
Opis
Mikrofon Defender Pitch GMC 200 LED Streaming
- Kompatybilny z dowolnym komputerem PC i laptopem z gniazdem 3,5 mm
- W zestawie składany statyw i filtr
- Łatwe ustawienia i instalacja
- Kompaktowość, lekkość i łatwość obsługi
- Przejściówka dwóch złączy 3,5 mm (słuchawki i mikrofon) do zintegrowanego 4-pinowego złącza audio
Dane techniczne
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Impedancja | 2.2 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 Hz |
| Czułość | 120 dB |
| Technologie | Brak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 30.2 x 16.0 x 16.0 cm |
| Waga | 0.22 kg |
| Pozostałe parametry |
|