Producenci
Defender Mysz bezprzewodowa Accura MM-665 RF 1600dpi 6P Burgund
Opis
Mysz Defender Accura MM-665 RF 1600dpi 6P Burgund
- 3 tryby czułości myszy 800/1200/1600 dpi
- Przycisk ustawienia rozdzielczości pozwala na dostosowanie szybkości kursora za pomocą jednego przycisku (800/1200/1600 DPI).
- 2 przyciski boczne
- Ergonomiczny kształt
- Zapewnia wygodny chwyt.
- Bardzo trwałą powłoka gumowa
Dane techniczne
| Model | Accura MM-665 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Burgundowy |
| Wymiary | 7.0 x 3.2 x 10.5 cm |
| Waga | 0.11 kg |
| Pozostałe parametry |
|