Producenci
Defender Mysz bezprzewodowa Silent Click Vitrual MB-635 RF+BT 1600DPI 4P
Opis
MYSZ DEFENDER VITRUAL MB-635 RF+BT SILENT 1600dpi 4P
Wyciszone klikanie
Dane techniczne
| Model | VITRUAL MB-635 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.07 kg |
| Pozostałe parametry |
|