Producenci
Defender Mysz bezprzewodowa silent click FEAM MM-296 RF 1600 DPI Biała
Opis
Mysz Defender Feam MM-296 RF SILENT BIAŁA. Stylowa i ergonomiczna mysz biurowa. Główne zalety tego modelu to: ciche przyciski lewy i prawy, silikonowe kółko przewijania oraz teflonowe podkładki na spodzie ułatwiające przesuwanie się po powierzchni stołu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 6.40 x 4.20 x 11.10 cm |
| Waga | 60 g |