Producenci
Defender Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L
Opis
Mysz gamingowa PROTOTYPE GM-670L optyczne 2400dpi 6P
- Podświetlenie
- 2 przyciski boczne
- 4 tryby czułości myszy 800/1200/1600/2400 dpi
- Przycisk zmiany rozdzielczości
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
Dane techniczne
| Model | PROTOTYPE GM-670L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 160 g |
| Pozostałe parametry |
|