Producenci
Defender Mysz gamingowa SIN'SISTER GM-933 optyczna 7200dpi 6P
Opis
Mysz Defender GM-933 Sin'Sister Optic 7200dpi 6P
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- Podświetlenie migotliwe
- 5 programowanych przycisków
- 2 przyciski boczne
- Pleciona struktura kabla
- Pozłacane złącze USB
- Ferrytowy filtr szumów
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
- Szerokie gumowane kółko - 8 mm (z podświetleniem)
Dane techniczne
| Model | SIN'SISTER GM-933 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Sensor | 3D |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 8.0 x 4.0 x 13.5 cm |
| Waga | 0.12 kg |
| Pozostałe parametry |
|