Producenci
Defender Mysz gamingowa Warfame GM-880L optyczna 12800dpi 8P RGB
Opis
Mysz Defender GM-880L Warfame Optic 12800dpi 8P RGB
- Podświetlenie RGB
- 14 trybów podświetlenia
- Podświetlenie migotliwe
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- Stabilna praca nawet przy dużej prędkości
- 6 trybów rozdzielczości
- 5 programowanych przycisków
- 2 przyciski boczne
- Precyzyjny czujnik
- Funkcja FIRE dla shooterów
- Profilowany uchwyt na kciuk
- Pleciona struktura kabla
- Ferrytowy filtr szumów
- Szerokie gumowane kółko - 8 mm (z podświetleniem)
Dane techniczne
| Model | WARFAME GM-880L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 8.0 x 4.0 x 12.5 cm |
| Waga | 0.12 kg |
| Pozostałe parametry |
|