Producenci
Defender Mysz gamingowa bezprzewodowa BETA GM-707L 1600dpi 6P
Opis
Mysz Defender GM-707L Beta Optic bezprzewodowa 1600dpi 6P
- Mysz bezprzewodowa
- Wyciszone klikanie
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- 2 przyciski boczne
- 5 programowanych przycisków
- Podświetlenie migotliwe
- Szerokość kółka przewijania - 8 mm
- Bateria wbudowana: 400 mAh
- Ładowanie przez przewód USB
- Kabel USB w zestawie
Dane techniczne
| Model | BETA GM-707L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 0.8 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 6.5 x 3.8 x 11.7 cm |
| Waga | 0.08 kg |
| Pozostałe parametry |
|