Producenci
Defender Mysz gamingowa bezprzewodowa Commander GM-511 1600 DPI 7P
Opis
Bezprzewodowa mysz gamingowa Defender COMMANDER GM-511
Dane techniczne
| Model | Commander GM-511 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary opakowania jednostkowego: 4.50 x 17.00 x 8.20 cm |
| Waga | 0.12 kg |
| Pozostałe parametry |
|