Producenci
Defender Mysz gamingowa bezprzewodowa OneShot GM-067 3200 DPI 7P
Opis
Bezprzewodowa myszka gamingowa Defender ONESHOT GM-067
Dane techniczne
| Model | OneShot GM-067 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary opakowania jednostkowego: 12.20 x 4.50 x 14.80 cm |
| Waga | 0.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|