Producenci
Defender Mysz gamingowa bezprzewodowa Warlock GM-709L Optic RF RGB 2400 dpi 8P
Opis
Mysz Defender GM-709L Warlock Optic RF RGB 2400dpi 8P
- Podświetlenie RGB
- 5 trybów podświetlenia
- Możliwość personalizacji podświetlenia RGB
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Mysz bezprzewodowa
- Emulacja przycisków klawiatury
- Edytor makr
- 4 tryby czułości myszy
- 2 przyciski boczne
- Podświetlenie migotliwe
- 5 programowanych przycisków
- Bateria wbudowana: 400 mAh
- Ładowanie przez przewód USB
- Kabel USB w zestawie
Dane techniczne
| Model | Warlock GM-709L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8 x 45 x 13 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Pozostałe parametry |
|