Producenci
Defender Mysz gamingowa przewodowa Boost GM-708L 7200 dpi 7P
Opis
Mysz Defender GM-708L Boost OPTIC 7200dpi 7P
- Oddychające podświetlenie
- Powierzchnia Soft Rubber Skin
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- 4 tryby czułości myszy
- 2 przyciski boczne
- Pleciona struktura kabla
- Ferrytowy filtr szumów
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
- 5 programowanych przycisków
- Profilowany uchwyt na kciuk
- Specyfikacja techniczna
Dane techniczne
| Model | Boost GM-708L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7.65 x 4.1 x 12.5 cm |
| Waga | 0.14 kg |
| Pozostałe parametry |
|