Producenci
Defender Mysz gamingowa przewodowa DARK AGENT GM-590L 12800 dpi 6P
Opis
MYSZ DEFENDER GM-590L DARK AGENT OPTIC 12800dpi 6P
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- 5 programowanych przycisków
- 6 trybów rozdzielczości
- 2 przyciski boczne
- Podświetlenie migotliwe
- Pleciona struktura kabla
- Ultra trwały przewód
- Pozłacane złącze USB
- Ferrytowy filtr szumów
- Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
- Szerokie gumowane kółko - 8 mm (z podświetleniem)
- Podkładka w zestawie
Dane techniczne
| Model | DARK AGENT GM-590L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.12 kg |
| Pozostałe parametry |
|