Producenci
Defender Mysz gamingowa przewodowa DRAGLEN GM-907 7200 DPI
Opis
Mysz Defender GM-907 DRAGLEN 7200dpi 6P. Wygodna przewodowa mysz do gier z tęczowym podświetleniem. Model ten posiada 6 trybów rozdzielczości w zakresie od 1200 do 7200 dpi. Mysz posiada także boczne przyciski Do przodu i Do tyłu oraz teflonowe nóżki umożliwiające łatwe i szybkie przesuwanie. Do myszy dołączona jest podkładka.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12.40 x 3.90 x 6.70 cm |
| Waga | 130 g |