Producenci
Defender Mysz gamingowa przewodowa Oversider GM-917 12000 dpi 12P
Opis
Mysz Defender Gm-917 Oversider RGB Optic 12000dpi 12p
- 6 trybów podświetlenia
- Funkcja FIRE do shooterów
- 5 programowalnych klawiszy makro
- Ciężarki do regulacji wagi myszki
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Precyzyjny czujnik optyczny
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- Stabilna praca nawet przy dużej prędkości
- Szerokie gumowane kółko - 8 mm (z podświetleniem)
- Pleciona struktura kabla
- Ferrytowy filtr szumów
Dane techniczne
| Model | OVERSIDER GM-917 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 11 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7.9 x 4.35 x 12.4 cm |
| Waga | 0.15 kg |
| Pozostałe parametry |
|