Producenci
Defender Mysz gamingowa przewodowa SHEPARD GM-620L 12800 dpi 7P RGB
Opis
MYSZ DEFENDER GM-620L SHEPARD OPTIC 12800dpi 7P RGB
- Podświetlenie RGB
- 14 trybów podświetlenia
- 6 trybów rozdzielczości
- Oprogramowanie Defender Game Center
- Precyzyjny czujnik
- Edytor makr
- Emulacja przycisków klawiatury
- Stabilna praca nawet przy dużej prędkości
- Podświetlenie migotliwe
- 5 programowanych przycisków
- 2 przyciski boczne
- Pleciona struktura kabla
- Ferrytowy filtr szumów
- Szerokość kółka przewijania - 8 mm
Dane techniczne
| Model | SHEPARD GM-620L |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.11 kg |
| Pozostałe parametry |
|