Producenci
Defender Mysz przewodowa optyczna #1 MM-310
Opis
Mysz o ergonomicznym kształcie, która idealnie sprawdzi się w pracy jak i w domu. Wyposażona w czułość o rozdzielczości 1000 DPI zapewni precyzję i sprawi, że będziesz cieszyć się płynną kontrolą kursora. Konfiguracja jest szybka i łatwa - wystarczy podłączyć kabel do portu USB.
Dane techniczne
| Model | MM-310 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6.3 x 4.0 x 10.0 cm |
| Waga | 0.09 kg |
| Pozostałe parametry |
|