Producenci
Defender Mysz przewodowa optyczna Alpha MB-507 1000DPI 3P czarna
Opis
Mysz optyczna Defender Alpha MB-507
- Wyciszone klikanie
- Żebrowane kółko przewijania
- Symetryczny, opływowy kształt
- Łatwa instalacja - do pracy nie są potrzebne sterowniki
Dane techniczne
| Model | ALPHA MB-507 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 70 g |
| Pozostałe parametry | Liczba kliknięć - 10 milionów |