Producenci
Defender Mysz przewodowa optyczna Delta MM-523 Czarna
Opis
Najlepsza cena spośród podobnych produktów marki Defender
- Czuły sensor optyczny
- Wysoka rozdzielczość
- Wyciszone klikanie
- Ergonomiczny kształt
- Zapewnia wygodny chwyt
Dane techniczne
| Model | DELTA MM-523 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.08 kg |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe dla komputera - Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |