Producenci
Defender Mysz przewodowa silent click ICON MB-057 1000 DPI Czarna
Opis
Mysz Defender Icon MB-057 OPTICAL 1000dpi 3P CZARNA SILENT.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5.80 x 3.80 x 11.80 cm |
| Waga | 700 g |