Producenci
Defender Podstawka chłodząca pod laptopa NS-501 metalowa 15.6"-17"
Opis
Podstawka chłodząca pod laptopa NS-501 15.6"-17" 3W 2xUSB
- Wbudowane 3 mocne wentylatory
- Obudowa metalowa
- Zapewnia niezawodność i trwałość podstawki.
- Zapewnia komfort podczas pracy z laptopem
- Podświetlenie podstawki
- Umożliwia pracę bez dodatkowych źródeł światła.
- Regulacja kąta podstawki
- W celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas gry lub pracy można wybrać wiele pozycji podstawki.
- Wydajne i ciągłe doprowadzanie powietrza chłodzącego
- Zasilanie USB, nie wymaga podłączenia do sieci
- Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni stołu
- Hub USB
- Zatrzaski do laptopa
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 16,2'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 13 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1450 obr./min |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | 2 porty |
| Funkcje specjalne | Regulacja kąta podstawki |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.98 kg |
| Pozostałe parametry |
|