Producenci
Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B540 czarne
Opis
SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B540 CZARNE
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Wbudowany mikrofon
- Slot na karty MicroSD
- Wbudowany FM-odbiornik
- Klawisze sterowania na słuchawkach
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|