Producenci
Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B545 LED Czarne
Opis
SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B545 LED CZARNE
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Kompaktowa składana konstrukcja sprawia, że łatwo złożyć słuchawki i zabrać ze sobą.
- Dioda w obudowie słuchawek
- Wbudowany mikrofon - pozwala na jakościowy przekaz dźwięku.
- Slot na karty MicroSD
- Gniazdo do karty pamięci Micro-SD zamienia słuchawki w odtwarzacz MP3 - słuchaj muzyki bez podłączania do smartfona lub laptopa.
- Wbudowany FM-odbiornik
- Klawisze sterowania na słuchawkach - Pozwala odebrać połączenie lub przełączyć utwór nie dotykając telefonu.
- Pałąk regulowany - Umożliwia regulować pałąk do odpowiedniej długości.
- Kompaktowa składana konstrukcja
- Zakres działania 10 m
- Zestaw słuchawkowy pozwala rozmawiać przez telefon lub słuchać radia internetowego z komputera przenośnego, poruszać się swobodnie po całym pokoju.
- Możliwość podłączenia do dwóch urządzeń jednocześnie
- Czas pracy naładowanej baterii do 9 godzin
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel micro-USB do ładowania baterii. |
| Pozostałe parametry |
|