Producenci
Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B690 Czarne
Opis
Słuchawki Defender Bluetooth Freemotion B690 Czarne.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo. Stylowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z miękkim pałąkiem i wygodnymi poduszkami nausznymi. Doskonała jakość dźwięku, obsługa kart SD, czas pracy do 50 godzin.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 200 g |