Producenci
Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne Freemotion B580 Czarne
Opis
Słuchawki Defender Bluetooth Freemotion B580
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Wbudowany mikrofon
- Klawisze sterowania na słuchawkach
- Kabel audio w zestawie
- Czas pracy baterii do 8 godzin
- Pałąk regulowany
- Kompaktowa składana konstrukcja
- Metalowa podstawa pałąka
- Wytrzymała powłoka gumowana "Soft Touch"
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 89 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 21 g |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 300 mAh |