Producenci
Defender Słuchawki bezprzewodowe nauszne Freemotion B595 Czarne
Opis
Słuchawki Defender Bluetooth Freemotion B595
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | microSD |
| Złącza | AUX |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.17 kg |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 200 mAh |