Producenci
Defender Słuchawki bluetooth TWINS 638 z mikrofonem
Opis
Słuchawki DEFENDER bluetooth TWINS 638 czarne
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Doskonały wybór dla aktywnego stylu życia
- Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach
- W zestawie etui do przechowywania i ładowania
- Czas pracy naładowanej baterii do 4 godzin
- Zakres działania 10 m
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel micro-usb |
| Pozostałe parametry |
|