Producenci
Defender Słuchawki douszne BASIC 603 Czarne
Opis
SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 603 CZARNE
- Słuchawki douszne dla urządzeń mobilnych
- Podstawowy model z doskonałej cenie. Wygodne i niedrogie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.04 kg |