Producenci
Defender Słuchawki douszne BASIC 604 przewodowe Czarno-czerwone
Opis
Słuchawki Defender BASIC 604 douszne czarno-czerwone
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 85 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.03 kg |
| Pozostałe parametry | Średnica membrany - 10 mm |