Producenci
Defender Słuchawki douszne bezprzewodowe CYBERDOTS 250 Gamingowe
Opis
Słuchawki Defender Bluetooth Cyberdots 220 Gaming Czarne
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach
- Doskonały wybór dla aktywnego stylu życia
- Słuchawki stworzone z uwzględnieniem kształtu ucha, więc są prawie nie odczuwalne, jednocześnie pewnie trzymają się w uszach.
- W zestawie etui do przechowywania i ładowania
- Wygodny futerał do ładowania o pojemności 300 mAh pozwoli szybko naładować słuchawki i zabezpieczyć podczas przenoszenia.
- Czas pracy naładowanej baterii do 4 godzin
- Zakres działania 10 m
- Podświetlenie LED etui ładującego i obudowy słuchawek
- Niskie opóźnienie dźwięku (Low Latency)
- Opóźnienie dźwięku wynosi tylko 50 ms, co pozwala w pełni zanurzyć się w muzyce, filmach lub grach.Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach
- Doskonały wybór dla aktywnego stylu życia
- Słuchawki stworzone z uwzględnieniem kształtu ucha, więc są prawie nie odczuwalne, jednocześnie pewnie trzymają się w uszach.
- W zestawie etui do przechowywania i ładowania
- Wygodny futerał do ładowania o pojemności 300 mAh pozwoli szybko naładować słuchawki i zabezpieczyć podczas przenoszenia.
- Czas pracy naładowanej baterii do 4 godzin
- Zakres działania 10 m
- Podświetlenie LED etui ładującego i obudowy słuchawek
- Niskie opóźnienie dźwięku (Low Latency)
- Opóźnienie dźwięku wynosi tylko 50 ms, co pozwala w pełni zanurzyć się w muzyce, filmach lub grach.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 38 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 15 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.05 kg |
| Pozostałe parametry |
|