Producenci
Defender Słuchawki douszne bezprzewodowe TWINS 639 Czarne
Opis
SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH TWINS 639 CZARNE
- Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth
- Doskonały wybór dla aktywnego stylu życia
- Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach
- W zestawie etui do przechowywania i ładowania
- Czas pracy naładowanej baterii do 4 godzin
- Zakres działania 10 m
- Możliwość wykorzystania etui ładującego jako zewnętrznej baterii dla innych urządzeń
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel micro-USB do ładowania baterii |