Producenci
Defender Słuchawki douszne bezprzewodowe TWINS 916 białe z mikrofonem
Opis
Słuchawki Defender Bluetooth Twins 916 Białe.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, w komplecie ze stylowym etui ładującym. Ergonomiczny kształt, doskonały dźwięk, błyskawiczne połączenie z telefonem. Kompatybilny z urządzeniami iPhone i Android.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 93 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|