Producenci
Defender Słuchawki douszne z mikrofonem GAMING POLLAXE Czerwono-czarne
Opis
SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE Z MIKROFONEM GAMING POLLAXE
- Doskonałe do gier mobilnych
- Zestaw do telefonu komórkowego lub innych urządzeń mobilnych
- Uniwersalne przyciski regulacji głośności dla urządzeń z Androidem i iOS
- Dobra izolacja dźwiękowa
- Płaski kabel
- Obudowa metalowa
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |