Producenci
Defender Słuchawki nauszne, przewodowe AURA 102
Opis
Słuchawki Defender Aura HN-102
Aura HN-102 to klasyczne słuchawki z mikrofonem, estetycznie i dobrze wykonane, a dzięki temu komfortowe w użytkowaniu. Pałąk nagłowny posiada obustronną regulację głośności. Poduszki uszne zrobione zostały z miękkiej, miłej w dotyku gąbki, która doskonale tłumi zewnętrzne hałasy. Podłączanie słuchawek jest łatwe dzięki wtyczkom o średnicy 3,5 mm, które pasują do praktycznie każdej karty dźwiękowej komputera. Aura HN-102 wspaniale sprawdzi się w czasie internetowych rozmów, oglądania filmów czy słuchania muzyki.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 85 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|