Producenci
Defender Słuchawki przewodowe douszne BASIC 617
Opis
Słuchawki douszne DEFENDER DOUSZNE BASIC 617 czarne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.02 kg |
| Pozostałe parametry |
|