Producenci
Defender Słuchawki z mikrofonem AURA 120 Czarne 3m
Opis
Słuchawki z mikrofonem do PC, regulacja głośności, muszle z miękkiego materiału i wydłużonym kablem 3m.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 3 mm |
| Kolor | Czarny |