Producenci
Defender Słuchawki z mikrofonem WARHEAD G-370 Czarno-czerwone
Opis
Zestaw słuchawkowy do gier Warhead G-370
Gamingowy zestaw słuchawkowy z podświetleniem LED i przewodem w oplocie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 94 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.29 kg |