Producenci
Defender Soundbar Z7 6W LED USB
Opis
Głośnik Defender Soundbar Z7 6W LED USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.45 kg |
| Pozostałe parametry | Oprawa akustyczna typ bas-refleks |