Producenci
Dell Bezprzewodowa mysz Alienware AW610M Light
Opis
Przewodowa i bezprzewodowa mysz do grania w dwóch trybach z akumulatorem litowo-jonowym i siedmioma programowalnymi przyciskami zapewniającymi wydajność, która nie wymaga więźniów.
Dane techniczne
| Model | AW610M |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 16000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 4.92 x 7.76 x 13.33 cm |
| Waga | 117 g |
| Pozostałe parametry |
|