Producenci
Dell Bezprzewodowa mysz MS3320W - Czarna
Opis
Bezprzewodowa mysz mobilna Dell - MS3320W
Podłącz mysz wygodnie przez połączenie w dwóch trybach (2,4 GHz lub Bluetooth) i zyskaj wyższą produktywność dzięki czasowi eksploatacji baterii wynoszącemu aż 36 miesięcy.
Dane techniczne
| Model | MS3320W |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 65 g |