Producenci
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Szara
Opis
Bezprzewodowa profesjonalna mysz mobilna Dell MS5120W
Podłącz mysz wygodnie z dowolnym komputerem przez interfejs 2,4 GHz lub Bluetooth i zyskaj wyższą produktywność dzięki programowalnym przyciskom skrótów i czasowi eksploatacji baterii wynoszącemu aż 36 miesięcy.
Dane techniczne
| Model | MS5120W |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
|
| Waga | 73.7 g |