Producenci
Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W
Opis
Bezprzewodowa mysz Dell do wielu urządzeń - MS5320W
Za pomocą tej rzeźbionej wielourządzeniowej myszy bezprzewodowej Dell MS5320W możesz bezproblemowo pracować z trzema urządzeniami. Dzięki długiemu 36-miesięcznemu czasowi eksploatacji baterii nie musisz martwić się o ich wyczerpanie ani o wymianę.
Dane techniczne
| Model | MS5320W |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
|
| Waga | 84 g |