Producenci
Dell Dell T150 E-2314 16GB H355 480GB SSD 3Y
Opis
Serwer DELL PowerEdge T150 w obudowie typu Tower
Łatwy w obsłudze, bezpieczny i praktyczny serwer klasy podstawowej dla rozwijających się firm. Idealne rozwiązanie do obsługi plików i wydruków oraz punktów sprzedaży.
Dane techniczne
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon E |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2314, 2,8GHz, 8MB pamięci podręcznej, 4 rdzenie/4 wątki, Turbo (65W), 3200MT/s |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB pamięci UDIMM, 3200MT/s, ECC |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | Karta |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | PERC H355 Adapter, Full Height |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 1 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 480 GB |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Pozostałe parametry dysku | 480GB SSD SATA 6Gb/s 512e 2,5" dysk AG do intensywnego odczytu w koszyku 3,5" - Non Hot-Plug |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x micro USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Informacje dodatkowe | 4 PCIe slots:
|
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 360 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Głębokość | 454 mm |
| Waga | 11.8 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 36 miesięcy basic NBD Dyski SAS i SSD posiadaja 3 lata gwarancji |