Producenci
Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 11-14 CV4425
Opis
Dell EcoLoop Urban Sleeve 11-14
Trwałe, lekkie wykonane w sposób zrównoważony - Dell EcoLoop Urban Sleeve jest łatwy do przenoszenia dzięki wysuwanemu uchwytowi, zapewniając ochronę i wygodę w podróży.
100% z recyklingowanego plastiku
Stworzone świadomie z przyjaznym dla środowiska designem, główna tkanina zewnętrzna tego etui jest wykonana w 100% z recyklingowanego poliestru, który może zużywać do 90% mniej paliw kopalnych niż poliester pierwotny oraz ponownie wykorzystuje około dwóch butelek z recyklingowanego plastiku.
Zbudowane, aby przetrwać
Wytrzymała tkanina o splocie 300D, odporna na wodę, sprawia, że etui wygląda ładnie i jak nowe, a Twój laptop jest chroniony przed zalaniem.
Stworzone do ruchu
Idealny towarzysz dla Twojego laptopa, lekkie etui jest łatwe do przenoszenia samodzielnie w podróży. Etui jest specjalnie zaprojektowane, aby pasowało do większości laptopów Dell o przekątnej do 14 cali.
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | Pianka |
| Materiał | 300D |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Wymiary | 250 x 350 x 25 mm |
| Waga | 199.6 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 11" - 14" |