Producenci
Dell Etui EcoLoop Urban Sleeve 15-16 CV4625
Opis
Dell EcoLoop Urban Sleeve 15-16
Trwałe, lekkie i wykonane w sposób zrównoważony etui Dell EcoLoop Urban Sleeve jest łatwe do przenoszenia dzięki wysuwanemu uchwytowi, zapewniając ochronę i wygodę w podróży.
100% z recyklingowanego plastiku
Stworzone świadomie z przyjaznym dla środowiska designem, główna tkanina zewnętrzna tego etui jest wykonana w 100% z recyklingowanego poliestru, który może zużywać do 90% mniej paliw kopalnych niż poliester pierwotny oraz ponownie wykorzystuje około trzy butelki z recyklingowanego plastiku.
Stworzone do ruchu
Idealny towarzysz dla Twojego laptopa, lekkie etui jest łatwe do przenoszenia samodzielnie w podróży. Etui jest specjalnie zaprojektowane, aby pasowało do większości laptopów Dell o przekątnej od 15" do 16".
Wygoda i komfort
Wysuwany uchwyt sprawia, że etui jest łatwiejsze i wygodniejsze do noszenia na spotkania biznesowe lub w podróży.
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Wymiary | 269.2 x 380 x 24.9 mm |
| Waga | 226.8 g |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 15"-16" |